Sizi Arayalım!

İlgilendiğiniz projemizle ilgili olarak gayrimenkul satış danışmanları tarafından aranmak isterseniz, formu doldurmanız yeterli. Projelerimiz hakkında dilediğiniz bilgiye ulaşmak için sizinle iletişime geçmekten memnun oluruz.

Adınız Soyadınız
Telefon Numaranız
E-Posta Adresiniz
İlgilendiğiniz Proje
Mesajınız
SİZİ ARAYALIM
Türkçe

HAKKIMIZDA

Eskişehir’in önde gelen inşaat firmalarından biri olmanın haklı gururunu yaşıyoruz.

1975 yılından bu güne sektörde önde gelen firmalardan birisi olan Yiğitler İnşaat engin tecrübesi ve uzman kadrosuyla malzeme ve işçilikten taviz vermeden, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak hizmet vermeye devam etmektedir.
Eskişehir konut projeleri içerisine her yıl onlarca konut projesi üreterek yeni konforlu yaşam alanları oluşturmaktayız. Yiğitler İnşaat Eskişehir’de özellikle bölgesel gelişimi başlatan ve bölgeye değer katan konut ve iş yerleri projelerini Eskişehir’in köklü yaşam alanları olan 71 Evler, Emek Mahallesi, Ihlamurkent bölgelerinde öncü konut ve işyerleri projelerine imza atmıştır.

Grup Şirketlerimiz

Eskişehir’de inşaat projelerimizin yanı sıra Yiğitler Ahşap, Yiğitler Hayvancılık, YiğitlerPen firmalarımız ve inovatif düşünce ile oluşturduğumuz Alo Sütçü markamız ile kaliteli hizmetimizi sürdürmekteyiz.

İnsan Kaynakları

Güçlü ve Yenilikçi ekibimize katılmak, Grup şirketlerimizde açık pozisyonlara başvurmak için aşağıdaki formu eksiksiz doldurabilirsiniz.

Adınız Soyadınız
Telefon Numaranız
E-Posta Adresiniz
İlgilendiğiniz Pozisyon
Önyazı

Dökümanlar

Yiğitler Grup şirketlerimizle ilgili logo ve kurumsal dökümanları buradan indirebilirsiniz.

Arsa Başvuru Formu

Siz de Yiğitler İnşaat güvencesiyle, modern bir mimariyle inşa edilen yeni yaşam alanlarına sahip olmak isterseniz, arsa başvuru formunu doldurarak merak ettiğiniz her şeyi uzman ekibimize sorabilir, detaylı bilgilendirmelerle geri dönüş alabilirsiniz.

İl
Adınız Soyadınız
Telefon Numaranız
E-Posta Adresiniz
Ada No
Parsel No
Önyazı